Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
Bizi Arayın

Misyon - Vizyon

MİSYONUMUZ ;
Sektördeki kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeksizin sektörde fark yaratabilmek ve yüksek kalitede hizmet üreterek, rakiplerine fark atarak müşteri memnuniyetini artırmaktır. Kaliteli, güler yüzlü, memnuniyet odaklı , ekonomik, alanındaki her türlü yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip eden pratik akılcı çözümler üreten Yenilmez Forklift ve Makaslı Asansör Firmalarımızın profesyonel ekibi, HER YÜKÜN altına girmenize olanak sağlar.

VİZYONUMUZ ;
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının tercih ettiği bir marka olmaktır.

Ekonomik

Ekonomik fiyatlarıyla müşterilerini korur ve daima yüksek kalitede hizmet vermek içi kurulmuştur FORKLIFT VE MAKASLI ASANSÖR

Her Konuda Yardımcı

Her yardıma ihtiyacınız olduğunda arayacağınız tek numara FORKLIFT VE MAKASLI ASANSÖR nın numarasıdır.

Mutlu Müşteri

Mutlu müşeterilerimizin varlığını bilmek bizim için en önemli kazannçtır. Bu rahatlıkla FORKLIFT VE MAKASLI ASANSÖR daima en yukarı ilerleyecektir.

Fark Yaratan Avantajlarımız

*

Uygun Fiyat

İzmir'in her yerine istediğiniz zaman hizmet alabileceğiniz hizmetimizle FORKLIFT VE MAKASLI ASANSÖR her zaman fark yaratır.

*

Kurumsal Yapı

Kesinlikle kurumsal yapımızı görmenizi ve sadece hizmet değil danışmanlık konusunda da FORKLIFT VE MAKASLI ASANSÖR ıle çalışmanın faydalarını görmenizi isteriz

Untitled Document

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Ofis

Forklift Kiralama
Fevzi Çakmak Mah. ,
Demirci Efe Sok. No:43/A,
Balçova/İzmir
GSM : 546 766 77 78
Email
yenilmezforklift@gmail.com
Bizi sosyal medyadan takip edin