image

0%


40 Yılı Aşkın Tecrübemizle...

line
 • Adres

 • Demirci Efe Sok. No:43/A, Balçova/İzmir

line

Lityum-ion Akülü 3.0 Ton Forklift

İMOW ICE301 Dizel Şasesinde Lityum-ion Akülü 3.0 Ton Forklift

EP Equipment'ın dört tekerlekli İMOW Marka Dizel Forklift şasisinde ürettiği ICE serisi elektrikli forklifti, çeşitli alanlarda 3 tona kadar ağırlıktaki malların taşınmasının verimliliğini ve hızını artırmak için tasarlanmış modern bir teknolojidir.

İMOW ICE301, gelişmiş ergonomiye ve operatör konforunu arttıran seçeneklere sahiptir. Ayarlanabilir koltuk sayesinde, pedalların ve kumanda kollarının optimum konumu, rahatça forklifti kontrol etme imkanı vermektedir.

Bakım gerektirmeyen, yüksek verimli Lityum-İyon Akü ve güçlü AC motor, Dizel Şasi avantajı elektrikli forkliftin düz olmayan engebeli zeminlerde forklifti kullanırken olağanüstü performans ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Forklift, ayrıca EP Equipment tarafından geliştirilen ve üretilen güvenilir bir lityum iyon akü ile donatılmıştır. Lityum Akü, her Akü hücresini izleyen ve koruyan bir BMS yönetim sistemi içerir.

Kaliteli, dayanıklı bileşenlerle bir araya gelen bakım gerektirmeyen akü ve elektrik motoru, işletme maliyetlerini düşürmeye ve forkliftin ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi ve Kyoto Protokolü Ülkeleri / Firmaları karbon salınımını azaltmaya mecbur kılar. ICE301 Lityum Akülü Forklift "0" karbon salınımıyla çevreci bir üründür. Avrupa Birliğinin Motor Emisyon Normalarını EURO 5'e çıkarması dizel forkliftlerin eski işlevini yitirdiği anlamına gelir. Dizel Şasisinde tasarlattığımız İMOW ICE serisi forkliftler bu alanın açığını kapatacaktır.


TELEMATİK SİSTEM (STANDART) ICE301 Lityum Akülü forkliftlere, bir standart olarak eklediğimiz en yeni teknoloji Telematik sistemle, forkliftiniz daima sizin kontrolünüzde olacak. Telematik sistem, Forklift filo yönetiminizi kolaylaştırmak için aşağıdaki özellikleri sağlar: * Gerçek zamanlı olarak forkliftin konumu * Forklift kullanım raporları ve arıza tespiti. * Li-ion akü durumu ve raporları * Kart erişim kaydı ve sistem güncellemeleri


IPX4 DERECELİ SU KORUMALI TASARIM ICE301/351, IPX4 sınıfı su koruma yapısına sahiptir. Forkliftlerin suya hassas olan aksamlarını farklı açılardan su sıçramasına karşı korur. Su geçirmez tasarım, forkliftlerin yağmurlu havada bile açık alanda çalıştırılmasına olanak tanır.

GÜVENLİ SÜRÜŞ Forkliftler elektrikli-hidrolik fren sistemleriyle donatılmıştır. Sistem, bu esnada sürüş yorgunluğunu azaltırken güvenliği sağlamak için fren mesafesini kısaltır.

LİTYUM İYON TEKNOLOJİSİ ICE301 ve ICE351, akünün kendiliğinden tutuşmasını önleyen ve güvenli çalışmayı sağlayan LFP Li-ion aküleri bulundurur. ICE301 ve ICE351 fırsat şarjını destekler, böylece çalışma programlarını aksatmadan gün içinde tercih edilen zamanda şarj edilebilirler.

DÜŞÜK İŞLETME MALİYETİ Dizel forkliftlere kıyasla ICE301 ve ICE351, li-ion teknolojisi ile enerji maliyetinde %70-75 oranında tasarruf sağlar. Ayrıca ICE serisi lityum-İyon akülü forkliftlere hava filtresi, yağ filtresi, motor yağı veya marş aküsü takılmadığından bakım maliyeti yoktur.

Her başarı disiplinli ve istekli çalışmanın eseridir.

Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterimiz için oluşturduğumuz filomuzdan faydalanabileceğiniz hizmetlerimiz.

Owl Image
Detay için tıkayınız...

Forklift Kiralama

İzmir’de Forklift Kiralama Ve Makaslı Asansör Hizmetinde Lider Firma Eminler Forklift Ve Makaslı Asansör İzmir Ve Alsancak Çankaya Çankaya Narlıdere Konak Bayraklı BEGOS Hatay Menderes Balçova Bornova Karşıyaka Basmane Buca Gaziemir Yeşilyurt Operatörlü Veya Operatörsüz Forklift Kiralamak Için 0546 766 77 78 Numaralı Telefondan Bizlere Ulaşabilirsiniz. İş Programınız Doğrultusunda Planlama Yapılarak En Uygun Teklifler Tarafınıza Iletilecektir.

Owl Image
Detay için tıkayınız...

Akülü Platform

İzmir’de Akülü Platform Ve Makaslı Asansör Hizmetinde Lider Firma Yenilmez Forklift Ve Makaslı Asansör İzmir Ve Alsancak Bayraklı BEGOS Hatay Menderes Balçova Bornova Çankaya Karşıyaka Narlıdere Basmane Buca Gaziemir Konak Yeşilyurt Operatörlü Veya Operatörsüz Vinç Kiralamak Için 0546 766 77 78 Numaralı Telefondan Bizlere Ulaşabilirsiniz. İş Programınız Doğrultusunda Planlama Yapılarak En Uygun Teklifler Tarafınıza Iletilecektir.

Owl Image
Detay için tıkayınız...

Makaslı Platform

Tüm Egede Ayağınıza Kadar Getirdiğimiz Forkliftlerimiz Ve Makaslı Asansörlerimiz Egenin Yanı Sıra Ayrıca Alsancak Bayraklı BEGOS Hatay Menderes Balçova Bornova Çankaya Karşıyaka Narlıdere Basmane Buca Gaziemir Konak Yeşilyurt Kiralamak Için 0546 766 77 78 Numaralı Telefondan Bizlere Ulaşabilirsiniz. İş Programınız Doğrultusunda Planlama Yapılarak En Uygun Teklifler Tarafınıza Iletilecektir.

Owl Image
Detay için tıkayınız...

Manlift Kiralama

Manlift kullanımı oldukça dikkat istenen bir üründür. Detaylı bilgiye sahip olmayan kişilerin kullanması mümkün değildir. Bu nedenle deneyimli bir personel ile kullanılması gerekmektedir. Hem iş güvenliği açısından hem de işin tam ve doğru yapılması için manlift kiralama konusunda deneyimli bir firma ile çalışmalı.

Owl Image
Detay için tıkayınız...

Akülü Forklift Kiralama

Kaliteli, dayanıklı bileşenlerle bir araya gelen bakım gerektirmeyen akü ve elektrik motoru, işletme maliyetlerini düşürmeye ve forkliftin ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Farkımız

Bizi rakiplerimizden üstün kılan farklımız.

Owl Image

Zamanında

Söz verdiğimiz zamanda ve yerde işinizi daha da iyi sonuçlanması için gereken tüm çalışmayı gerçekleştirir ve size sonucu anahtar teslim veririz.

Owl Image

Kalite Anlayışı

Tüm müşterilerimiz için belirlediğimiz bir kalite standarttı var ve bunun altına asla düşmeyi istemiyoruz.

Owl Image

Her İş

Müşterilerimizin ihtiyacı olan büyük küçük her çeşit nakliye ve taşıma işlemi ile ilgili yardımcı olur, sonuçsuz bırakmayız.

Owl Image

Güvenlik

Artık bitirmeniz gereken işleriniz için elemanlarınızın güvenliğini düşünmeniz gerekmeyecek. Bu işi de biz kendi güvenlik ekipmanlarımız ile hallediyoruz.

Kurumsal

Motivasyonumuz

 • Zamanında Hizmet
  • Siz değerli müşterilerimizin vaktinde işlerini bitirebilmeleri için elimizdeki tüm kaynakları kullanmayı hedef belirlemiş olan işletmemiz, ortaya çıkan sorunları en kısa sürede tecrübeli ekibi ile çözmeyi amaçlamıştır.

 • Kadromuz
  • Müşterilerimiz için uygun gördüğümüz çalışma makinalarımız, deneyimli operatörlerimiz ve uzman kadromuz sayesinde iş kazası ve benzeri olumsuzluklar meydana gelmeden hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüm ulaştırılır. Unutmamanız gereken en önemli şey zaman kadar güvenlin de ön planda olmasıdır. Bunun sorumluluğunu tamamen üzerimize alıp siz değerli müşterilerimiz için problemsiz hizmetler sunuyoruz

 • Etki Alanımız
  • Çok sayıda bulunan aracımız sayesinde İzmir'in her ilçesine her semtine hizmet vermekteyiz ve bunu en kısa sürede yapmaktayız. Özellikle araçlarımızı getirmek ve götürmek için gerekli olan kendi bünyemizde bulunan çekicilerimiz ile siz müşterilerimize vaktinde hizmet verip onları ekstra maliyetlerden kurtarmaktayız. Bornova Karşıyaka Evka 1 2 3 4 Konak Karabağlar Narlıdere Urla Mordoğan Karaburun İzmir'in neresi olursa olsun hizmet yelpazemiz daima sizlere bir telefon yakındadır.

 • Güler Yüzlü Çözüm Odaklı
  • İzmir'in bütün ilçelerine olan hizmet yelpazemiz sayesinde siz değerli müşterilerimiz için güler yüzlü ve ekonomik hizmetler sunma hedefine her geçen gün ulaşmaktayız. Sadece iş makinalarımızın kalitesi değil ayrıca operatörlerimizin de halden anlayan ve çözüm odaklı çalışanlar olmasına dikkat etmekteyiz

 • Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
  • İzmir'in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesine hizmette bulunmaktayız.

image
Daha İleri

İzmir Forklift & Platform

Taşıma Hizmetleri

Çalışma Alanımız

İzmir’in bütün ilçelerinde forklift kiralama, vinç kiralama, makaslı platform ve manlift kiralama konusunda siz değerli müşterilerimiz için hizmete uzman ve deneyimli ekibimiz ile anahtar teslim işlerle hazırız.